Przewozy pracownicze KościanBogate doświadczenie pozwala nam dopilnować każdego szczegółu przewozu pracownika. Od punktuo dbioru, przez trasę i skończywszy na bezpiecznym oraz punktualnym dowiezieniu w wyznaczone miejsce. Poznaj naszą ofertę. Przewozy pracownicze Kościan.

Każdego dnia dowozimy do pracy ponad 2500 osób na terenie województwa wielkopolskiego, lubuskiego i dolnośląskiego. Oferujemy przewozy pracownicze Kościan, ale również w takich miastach jak: Leszno, Kościan, Śrem, Gostyń, Rawicz i wielu innych. Dodatkowo oferujemy wsparcie firm w procesie rekrutacji wspomagając procesy produkcyjne. To, co odróżnia nas od konkurencji to fachowe doradztwo i pełna opieka nad naszym klientem. Autobus pracowniczy jest elementem zachęcającym wiele osób do wyboru konkretnego pracodawcy. Pracownik rozumie, że korzystając z przewozów pracowniczych zaoszczędzi na własnych dojazdach do pracy oraz skróci czas dotarcia z miejsca zamieszkania do miejsca zatrudnienia.

Świadczymy profesjonale przewozy pracownicze Kościan. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, a także zespół wykwalifikowanych kierowców i mechaników. Dysponujemy specjalistyczną flotą pojazdów oraz wsłasnym centrum serwisowym. Dzięki temu możemy zapewnić gwarancję wykonania zleceń, niezależnie od skali działalności klienta.

Przewozy pracownicze KościanBogate doświadczenie pozwala nam dopilnować każdego szczegółu przewozu pracownika. Od punktuodbioru, przez trasę i skończywszy na bezpiecznym oraz punktualnym dowiezieniu w wyznaczone miejsce. Poznaj naszą ofertę. Przewozy pracownicze Kościan.

Każdego dnia dowozimy do pracy ponad 2500 osób na terenie województwa wielkopolskiego, lubuskiego i dolnośląskiego. Oferujemy przewozy pracownicze Kościan, ale również w takich miastach jak: Leszno, Kościan, Kościan, Gostyń, Rawicz i wielu innych. Dodatkowo oferujemy wsparcie firm w procesie rekrutacji wspomagając procesy produkcyjne. To, co odróżnia nas od konkurencji to fachowe doradztwo i pełna opieka nad naszym klientem. Autobus pracowniczy jest elementem zachęcającym wiele osób do wyboru konkretnego pracodawcy. Pracownik rozumie, że korzystając z przewozów pracowniczych zaoszczędzi na własnych dojazdach do pracy oraz skróci czas dotarcia z miejsca zamieszkania do miejsca zatrudnienia.

Świadczymy profesjonale przewozy pracownicze Kościan. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, a także zespół wykwalifikowanych kierowców i mechaników. Dysponujemy specjalistyczną flotą pojazdów oraz wsłasnym centrum serwisowym. Dzięki temu możemy zapewnić gwarancję wykonania zleceń, niezależnie od skali działalności klienta.

 

Przewozy pracownicze KościanPomagamy firmom w transporcie pracowników z miejsca zamieszkania do miejsca pracy. Zawsze profesjonalnie i w miłej atmosferze. Oferujemy przewozy pracownicze w Kościan i okolicach.

Doświadczeni kierowcy

Zatrudniamy doświadczonych profesjonalistów, którzy bezpiecznie i w miłej atmosferze zawsze dowiozą Cię lub Twoich pracowników do celu.

Niezawodna flota

Dysponujemy własnym warsztatem i szeroką flotą pojazdów. Regularnie serwisowanych oraz spełniających wszystkie rygorystyczne normy.

Bezpieczeństwo

Solidność i bezpieczeństwo wykonywanych usług jest naszym priorytetem. Doceniają to nasi partnerzy powierzający nam transport dzieci i pracowników.

Bogata oferta

Specjalizujemy się w profesjonalnych przewozach osób, przewozach pracowniczych, szkolnych, turystycznych oraz zagranicznych.
 

Od ponad 20 lat realizujemy przewozy dla dużych zakładów pracy, gmin, biur podróży oraz na regularnych trasach liniowych.

Dysponujemy zespołem doświadczonych fachowców oraz niezawodną flotą pojazdów, które zawsze dowiozą Cię do celu. Zadzwoń i sprawdź naszą bogatą ofertę przewozów lub skorzystaj z warsztatu i usług naprawy autokarów.


+48 604 225 240

biuro@matuszewski.info.pl