a logo-duze-przewozy-osob.jpgprzewoz-osob-leszno-poznan.jpgr-naprawa-maszyn-autobusow-leszno-ciezarowych.jpgslide2.jpgslide3.jpg

Przewozy pracownicze

Przewozy pracownicze, dowóz osób do firmy, przewóz osób

Obecnie organizujemy przewozy pracownicze dla wielu dużych zakładów przemysłowych. Współpracujemy z takimi przedsiębiorstwami jak Euro-Comfort, Euro-Line, Jerenimo Martins Dystrybucja, a także na zlecenie dla mniejszych Firm. Autobus pracowniczy jest elementem przyciągającym wile osób do pracy w firmie. Pracownik wie, że korzystając z przewozów pracowniczych zaoszczędzi na własnych dojazdach do pracy . Ponadto autobus pracowniczy jest bardzo często używany jako forma promocji firmy oraz różnych kampanii rekrutacyjnych promocyjnych. 

 

Nasze doświadczenie pozwala nam zaplanować każdy szczegół dowozu pracownika: począwszy od miejsca, w którym ma być odebrany, skończywszy na punktualnym i bezpiecznym dowiezieniu w wyznaczone miejsce.

 

Obecnie, każdego dnia, dowozimy do pracy ponad 2500 osób na terenie województwa lubuskiego, wielkopolskiego i dolnośląskiego w takich miastach jak: Leszno, Poznań, Wrocław, Warszawa i wielu innych mniejszych. Ponadto wspieramy w procesie rekrutacji firmy, z którymi współpracujemy wspomagając tym procesy produkcyjne. 

 

Zapewniamy fachowe doradztwo i pełna opieka nad naszym klientem. Zapraszamy do współpracy.

 

Zadzwoń: tel.: 604 225 240

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą z naszą Firmą, prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mail w celu spotkania i dobrania pełnej oferty, która najlepiej będzie odpowiadać Państwa Firmie.

 

Andrzej Matuszewski

     

Zobacz też: filtr cząstek stałych fap oraz dpf - http://www.eurovat.info.pl
Poczta: Poczta