a logo-duze-przewozy-osob.jpgprzewoz-osob-leszno-poznan.jpgr-naprawa-maszyn-autobusow-leszno-ciezarowych.jpgslide2.jpgslide3.jpg

P. P. H. U. MATUSZEWSKI ANDRZEJ

KOMFORT, BEZPIECZEŃSTWO, DOŚWIADCZENIE I PUNKTUALNOŚĆ.

 

Szanowni Państwo, 

Nasza firma od 20 lat specjalizuje się w przewozach osóbprzewozach pracowniczych, szkolnych oraz turystycznych. Obecnie, każdego dnia, dowozimy do pracy ponad 2500 osób na terenie województwa lubuskiego, wielkopolskiego i dolnośląskiego. W takich miastach jak Leszno, Poznań, Wrocław, Łódź, Warszawa, Śrem, Krzywiń i inne. 

 

 

Doświadczenie, które chcemy przekazywać

 

Naszych klientów wspieramy sprawdzonymi rozwiązaniami logistycznymi, a przede wszystkim doświadczeniem dowozu pracowników do firm. Potrafimy przewidzieć i sprawnie rozwiązać wiele problemów logistycznych dzięki temu, że od wielu lat spotykamy się z różnymi sytuacjami. 

 

Dlaczego wybierają nas Firmy?

 

Przesądza o tym profesjonalizm i rozsądna cena naszych usług. Dla naszych klientów jesteśmy nie tylko przewoźnikiem, ale przede wszystkim Doradcą Biznesowym.  Nasze zadowolenie czerpiemy z zadowolenia klientów, którzy wracają do nas ponownie i polecają nas innym.

 

O co dbamy?

 

Firma obecnie zatrudnia najlepszych kierowców oraz mechaników, których poziom umiejętności jest stale podnoszony. Szczególną uwagę zwracamy na to aby podczas przewozu osób kierowali się poczuciem komfortu i bezpieczeństwem podróżujących. To sprawia, że nasi pasażerowie lubią podróżować z nami. Przez ponad 10 lat masowego transportu autobusowego oraz busami nie doszło do poważniejszego zdarzenia drogowego. Nasi mechanicy codziennie dbają i sprawdzają stan techniczny pojazdów.

Nie oszczędzamy na bezpieczeństwie oraz materiałach eksploatacyjnych. Dzięki własnym halom naprawczym, stacji benzynowej oraz zmianowemu systemowi pracy możemy zapewnić ciągłość i bezawaryjność naszych usług autokarowych. 

 

Zapraszam do współpracy w zakresie przewozu osób i usług naprawczych

Andrzej Matuszewski

tel. 604 225 240 

 

Zobacz też: filtr cząstek stałych fap oraz dpf - http://www.eurovat.info.pl
Poczta: Poczta